Podręczniki 2018/2019

Film gimnazjum sportowego:

EKO -GRY

Szkolenie dla opiekunów Szkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego

15 i 16 marca 2014 r. odbyło się dwudniowe szkolenie dla opiekunów Szkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego w ramach praskiej edycji projektu „Uczyć się – ale jak?”.

Na szkoleniu zostały omówione takie problemy jak:

• metody i programy edukacyjne zastosowane w projekcie,
  • sposoby motywowania i wspierania uczniów w rozwoju pod kątem przyszłego zawodu ze szczególnym uwzględnieniem osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • potrzeby wprowadzenia systemu doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole,
  • modele i działania prowadzone w ramach SSDZ,
  • rola nauczyciela w SSDZ.

-->>więcej o projekcie