• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2018/2019

Oddziały przedszkolne

Klasy pierwsze:

•  - ogólne /w tym z innowacją z j. angielskiego/
  •  - sportowe o profilu: pływanie

Klasy czwarte sportowe:

•  - pływanie, koszykówka, taniec

Klasa siódma dwujęzyczna z rozszerzonym programem matematyki
we współpracy z VIII LO im. Władysława IV

W dniach 30.07 -  31.08.2018 r. w naszej Szkole
prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”

Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych
klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa)
o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

PLAKAT >>>

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu w roku szkolnym 2015/2016

Głównym celem szkolnego wolontariatu jest aktywizowanie uczniów do działań na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Wolontariat rozwija zainteresowania uczniów, umiejętności społeczne, a przede wszystkim niesie ze sobą wiele wartości wychowawczych, kształtujących kreatywność, odpowiedzialność, wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu