^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

 

 

 

Podręczniki 2018/2019

Zapraszamy do galerii

Współpraca

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

 

 

Spot reklamowy szkoły


Film gimnazjum sportowego:

EKO -GRY

 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2019/2020

Oddziały przedszkolne

Klasy pierwsze:

 •  - ogólna z innowacją z j. angielskiego
 •  - sportowe o profilu: pływanie, minikoszykówka

Klasy czwarte sportowe:

 •  - pływanie

Klasa siódma dwujęzyczna z rozszerzonym programem matematyki
we współpracy z VIII LO im. Władysława IV


 

Wyniki szkolnego konkursu "Wielcy polscy matematycy"

05.11.2018 roku, z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości, odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny pt. "Wielcy  polscy matematycy". Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas 4-8 i 3 gimnazjum. W kategorii najlepsza prezentacja multimedialna najlepszymi okazali się:


I miejsce

Błażej Piątek 6d i Olgierd Kindrasz 3gkp

II miejsce

Michał Szafrański 8b i Kinga Mikołajczyk 4f

III miejsce

Mateusz Nowakowski 8b i Małgorzata Parzydeł 5b

Wyróżnienie:

Joanna Krupa 4b, Magdalena Krupa 5e, Zuzanna Łojszczyk 6a, Kinga Grzymała 6a, Mateusz Zając 8b, Jakub Urbaniak 3gkp.

W kategorii najciekawszy plakat:

I miejsce:

Laura Denisiuk 8b

II miejsce:

Kajetan Kiwerski 4c

III miejsce:

Małgorzata Brylińska 6e,

Hanna i Zofia Bulik 8a

Wyróżnienie:

Aleksandra Lisiecka 8b, Rogalska Dominika 3gkp, Maurycy Gasiul 5b, Bartosz Rolek 5b.

W kategorii najstarszy podręcznik:

I miejsce:

Bartosz Rolek 5b,

II miejsce:

Jakub Urbaniak 3gkp.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komisja: Patrycja Łyś i Teresa Orłowska