Podręczniki 2018/2019

Spot reklamowy szkoły

Film gimnazjum sportowego:

EKO -GRY

Wyniki szkolnego konkursu "Wielcy polscy matematycy"

05.11.2018 roku, z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości, odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny pt. "Wielcy  polscy matematycy". Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas 4-8 i 3 gimnazjum. W kategorii najlepsza prezentacja multimedialna najlepszymi okazali się:

Błażej Piątek 6d i Olgierd Kindrasz 3gkp

Michał Szafrański 8b i Kinga Mikołajczyk 4f

Mateusz Nowakowski 8b i Małgorzata Parzydeł 5b

Wyróżnienie:

Joanna Krupa 4b, Magdalena Krupa 5e, Zuzanna Łojszczyk 6a, Kinga Grzymała 6a, Mateusz Zając 8b, Jakub Urbaniak 3gkp.

W kategorii najciekawszy plakat:

I miejsce:

Laura Denisiuk 8b

II miejsce:

Kajetan Kiwerski 4c

III miejsce:

Małgorzata Brylińska 6e,

Hanna i Zuzanna Bulik 8a

Wyróżnienie:

Aleksandra Lisiecka 8b, Rogalska Dominika 3gkp, Maurycy Gasiul 5b, Bartosz Rolek 5b.

W kategorii najstarszy podręcznik:

I miejsce:

Bartosz Rolek 5b,

II miejsce:

Jakub Urbaniak 3gkp.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komisja: Patrycja Łyś i Teresa Orłowska