^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

Rekrutacja 2019/2020

 

 

 

Podręczniki 2018/2019

Zapraszamy do galerii

Współpraca

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

 

 

Spot reklamowy szkoły


Film gimnazjum sportowego:

EKO -GRY

Klub Rowerowy "TRYBIK" w Hołdzie Niepodległej

Klub rowerowy TRYBIK zaprasza: sobota 22 września

Impreza poprzedzająca setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, w której wezmą udział: Burmistrz Miasta Marki, Burmistrz Dzielnicy Praga Północ oraz Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

A także: Automobilklub Polski - 109 lecie powstania, Tramwaje warszawskie - 110 lecie pierwszego tramwaju elektrycznego w Warszawie, Klub Rowerowy „Trybik”- 18 lecie powstania, Straż Miejska, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego KSP, Komisariat Policji Rzecznej, Urząd Marszałkowski, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytut transportu Samochodowego oraz zaproszone media.

1. Zbiórka przy Szkole Podstawowej przy ul. Jagiellońskiej 7 o godz. 09:30.
2. Godz. 10:00 start. Przejazd rowerami ulicami Warszawy pod eskortą policji ku pamięci Marcina. Ulicami: Jagiellońska, Kłopotowskiego, Sierakowskiego, Most Śląsko-Dąbrowski, Plac Bankowy, Al. Solidarności, Okopowa, Powązkowska, Gen. Maczka, Powstańców Śląskich, Automobilklub Polski.
3. Godz. 12:00 przyjazd Korowodu na miejsce (powitanie przez zespół dziecięcy).
4. Godz. 12:30 oficjalne otwarcie pikniku (uroczyste rozpalenie ogniska lub grilla – poczęstunek – kiełbaski, pieczywo, napoje, słodycze).
5. Godz. 13:30 imprezy sportowo – edukacyjne, pierwsza pomoc przedmedyczna, konkursy rowerowe, plastyczne, sprawnościowe oraz tor przeszkód do zdawania na kartę rowerową.
6. Godz. 16:30 oficjalne zakończenie imprezy, rozdanie nagród i upominków uczestnikom.
7. Godz. 17:15 powrotny korowód rowerowy na ul. Jagiellońską.
Podczas imprezy prezentacja starych samochodów i uczestniczących w rajdach np. Barbórka – przejażdżka samochodem rajdowym.
Uczestnictwo znanych rajdowców
Prezentacja serwisu rowerowego – sklep rowerowy Młociny ( pokaz i nauka podstawowych zasad naprawy roweru).
Nagłośnienie i prowadzenie imprezy Mariusz Siupa.
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w jubileuszowej imprezie rowerowej.
Z wyrazami szacunku
Paweł Paczek
Prezes Klubu Rowerowego „TRYBIK”
Tel. 604-051-843
www.klubtrybik.cba.pl