Podręczniki 2018/2019

EKO -GRY

Klub Rowerowy "TRYBIK" w Hołdzie Niepodległej

Klub rowerowy TRYBIK zaprasza: sobota 22 września

Impreza poprzedzająca setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, w której wezmą udział: Burmistrz Miasta Marki, Burmistrz Dzielnicy Praga Północ oraz Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

A także: Automobilklub Polski - 109 lecie powstania, Tramwaje warszawskie - 110 lecie pierwszego tramwaju elektrycznego w Warszawie, Klub Rowerowy „Trybik”- 18 lecie powstania, Straż Miejska, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego KSP, Komisariat Policji Rzecznej, Urząd Marszałkowski, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytut transportu Samochodowego oraz zaproszone media.

1. Zbiórka przy Szkole Podstawowej przy ul. Jagiellońskiej 7 o godz. 09:30.
2. Godz. 10:00 start. Przejazd rowerami ulicami Warszawy pod eskortą policji ku pamięci Marcina. Ulicami: Jagiellońska, Kłopotowskiego, Sierakowskiego, Most Śląsko-Dąbrowski, Plac Bankowy, Al. Solidarności, Okopowa, Powązkowska, Gen. Maczka, Powstańców Śląskich, Automobilklub Polski.
3. Godz. 12:00 przyjazd Korowodu na miejsce (powitanie przez zespół dziecięcy).
4. Godz. 12:30 oficjalne otwarcie pikniku (uroczyste rozpalenie ogniska lub grilla – poczęstunek – kiełbaski, pieczywo, napoje, słodycze).
5. Godz. 13:30 imprezy sportowo – edukacyjne, pierwsza pomoc przedmedyczna, konkursy rowerowe, plastyczne, sprawnościowe oraz tor przeszkód do zdawania na kartę rowerową.
6. Godz. 16:30 oficjalne zakończenie imprezy, rozdanie nagród i upominków uczestnikom.
7. Godz. 17:15 powrotny korowód rowerowy na ul. Jagiellońską.
Podczas imprezy prezentacja starych samochodów i uczestniczących w rajdach np. Barbórka – przejażdżka samochodem rajdowym.
Uczestnictwo znanych rajdowców
Prezentacja serwisu rowerowego – sklep rowerowy Młociny ( pokaz i nauka podstawowych zasad naprawy roweru).
Nagłośnienie i prowadzenie imprezy Mariusz Siupa.
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w jubileuszowej imprezie rowerowej.
Paweł Paczek
Prezes Klubu Rowerowego „TRYBIK”
Tel. 604-051-843
www.klubtrybik.cba.pl