• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Nabór uzupełniający do klas sportowych

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 50 ogłasza nabór uzupełniający do klas IV sportowych o profilach:

- koszykówka dziewcząt i chłopców,

- pływanie dziewcząt i chłopców

- taniec dziewcząt.

Testy sprawnościowe zostaną przeprowadzone w poniższych terminach:

- koszykówka - 29.05.2018r (wtorek) g. 16.45

- pływanie - 28.05.2018r (poniedziałek) g. 12.30

- taniec - 29.05.2018r (wtorek) g. 15.30

Zbiórka dla kandydatów przy sekretariacie szkoły.

Zapraszamy również do naboru uzupełniającego do pozostałych klas sportowych na poziomach wszystkich klas.