^Do góry
 • 1 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

 

 

 

Podręczniki 2018/2019

Zapraszamy do galerii

Współpraca

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

 

 

Spot reklamowy szkoły


Film gimnazjum sportowego:

EKO -GRY

Nabór uzupełniający do klas sportowych

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 50 ogłasza nabór uzupełniający do klas IV sportowych o profilach:

- koszykówka dziewcząt i chłopców,

- pływanie dziewcząt i chłopców

- taniec dziewcząt.

 

Kandydaci do klas sportowych składają podanie  o przyjecie do szkoły wraz z zaświadczeniem od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań do przystąpienia do testów sprawnościowych do dnia 24 maja 2018r (podanie dostępne  w zakładce Rekrutacja 2018/2019 -> klasy czwarte sportowe)

Testy sprawnościowe zostaną przeprowadzone w poniższych terminach:

- koszykówka - 29.05.2018r (wtorek) g. 16.45

- pływanie - 28.05.2018r (poniedziałek) g. 12.30

- taniec - 29.05.2018r (wtorek) g. 15.30

Zbiórka dla kandydatów przy sekretariacie szkoły.

 

Zapraszamy również do naboru uzupełniającego do pozostałych klas sportowych na poziomach wszystkich klas.