^Do góry
 • 1 Rekrutacja 2018/2019
  *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !
 • 2 Witamy w naszej szkole
  Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 50 imienia Królowej Jadwigi z oddziałami sportowymi oraz klasą 7 dwujęzyczną z rozszerzonym programem matematyki. Klasa prowadzona we współpracy z VIII LO im. Władysława IV. Nasza szkoła jest jedną z najstarszych na Pradze Północ, istnieje od 1925 r. Oprócz bogatej tradycji szkołę wyróżnia wysoki poziomem nauczania oraz sukcesy sportowe.
 • 3 Stawiamy na sport
  Bezpośrednie sąsiedztwo obiektów takich jak basen i hala sportowa motywowały do podejmowania działań związanych ze sportem. Sukcesy w tej dziedzinie zaowocowały powstaniem gimnazjum sportowego i klas sportowych w szkole podstawowej. Wśród naszych absolwentów są m.in.wicemistrzowie Polski w koszykówce oraz medaliści i finaliści Mistrzostw Polski w pływaniu.Od wielu lat przy szkole prężnie działa klub UKS „Jagiellonka”.
 • 4 Edukacja od najmłodszych lat
  Obecnie w naszej szkole funkcjonują oddziały przedszkolne /klasa "0"/ oraz 13 oddziałów w klasach 1-3. Wsparcie edukacji wczesnoszkolnej zapewnia prężnie funkcjonująca świetlica. Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauczania, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.
 • 5 ZAPRASZAMY !
  Wybierając naszą szkołę dokonujesz właściwego wyboru. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej witrynie internetowej lub otrzymać w sekretariacie. ************************************************** Tel. 22 619-17-54, e-mail: sekretariat@zsp50.waw.pl, ul. Jagiellonska 7, 03-721 Warszawa
baner

 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2018/2019

Oddziały przedszkolne

Klasy pierwsze:

 •  - ogólne /w tym z innowacją z j. angielskiego/
 •  - sportowe o profilu: pływanie 

Klasy czwarte sportowe:

 •  - pływanie, koszykówka, taniec

Klasa siódma dwujęzyczna z rozszerzonym programem matematyki
we współpracy z VIII LO im. Władysława IV
W dniach 30.07 -  31.08.2018 r. w naszej Szkole
prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”
-->> więcej


 Szanowni Rodzice
Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych
klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa)
o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

PLAKAT >>>


 

Dzielnicowe zawody lekkoatletyczne

Uczennice naszej szkoły brały udział w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych i zajęły 1 miejsce. Sukces naszych uczennic zawdzięczamy ciężkiej pracy i zaangażowaniu dzieci. Na podium stanęły:

 

Lis Weronika- 3 miejsce w skoku wzwyż,

Nienałtowska Iwona- 3 miejsce w skoku w dal,

Sienkiewicz Weronika- 1 miejsce na 400 metrów,

Stańczuk Zuzanna- 2 miejsce w skoku wzwyż,

Bębenek Oliwia- 1 miejsce na 600 metrów, i Więckowska Wiktoria- 2 miejsce na 600 metrów,

Slepakova Darya- 2 miejsce na 60 metrów,

Przepiórka Nadia- 3 miejsce w skoku w dal,

Zalewska Zuzanna- 2 miejsce na 300 metrów.

Gratulujemy dalszych sukcesów.