• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Dzielnicowe zawody lekkoatletyczne

Uczennice naszej szkoły brały udział w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych i zajęły 1 miejsce. Sukces naszych uczennic zawdzięczamy ciężkiej pracy i zaangażowaniu dzieci. Na podium stanęły:

Lis Weronika- 3 miejsce w skoku wzwyż,

Nienałtowska Iwona- 3 miejsce w skoku w dal,

Sienkiewicz Weronika- 1 miejsce na 400 metrów,

Stańczuk Zuzanna- 2 miejsce w skoku wzwyż,

Bębenek Oliwia- 1 miejsce na 600 metrów, i Więckowska Wiktoria- 2 miejsce na 600 metrów,

Slepakova Darya- 2 miejsce na 60 metrów,

Przepiórka Nadia- 3 miejsce w skoku w dal,

Zalewska Zuzanna- 2 miejsce na 300 metrów.

Gratulujemy dalszych sukcesów.