• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2018/2019

Oddziały przedszkolne

Klasy pierwsze:

•  - ogólne /w tym z innowacją z j. angielskiego/
  •  - sportowe o profilu: pływanie

Klasy czwarte sportowe:

•  - pływanie, koszykówka, taniec

Klasa siódma dwujęzyczna z rozszerzonym programem matematyki
we współpracy z VIII LO im. Władysława IV

W dniach 30.07 -  31.08.2018 r. w naszej Szkole
prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”

Zapraszamy na zebranie informacyjne dotyczące przyszłych
klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2018 r. (środa)
o godz. 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

PLAKAT >>>

Dzielnicowe zawody lekkoatletyczne

Uczennice naszej szkoły brały udział w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych i zajęły 1 miejsce. Sukces naszych uczennic zawdzięczamy ciężkiej pracy i zaangażowaniu dzieci. Na podium stanęły:

Lis Weronika- 3 miejsce w skoku wzwyż,

Nienałtowska Iwona- 3 miejsce w skoku w dal,

Sienkiewicz Weronika- 1 miejsce na 400 metrów,

Stańczuk Zuzanna- 2 miejsce w skoku wzwyż,

Bębenek Oliwia- 1 miejsce na 600 metrów, i Więckowska Wiktoria- 2 miejsce na 600 metrów,

Slepakova Darya- 2 miejsce na 60 metrów,

Przepiórka Nadia- 3 miejsce w skoku w dal,

Zalewska Zuzanna- 2 miejsce na 300 metrów.

Gratulujemy dalszych sukcesów.