Podręczniki 2018/2019

EKO -GRY

Komunikat stołówki

Odpłatność za obiady  za  kwiecień 18x5,50zł wynosi: 99,00zł
(dnia 01.04.2014r. nie ma zajęć dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej, ale świetlica  pełni rolę opiekuńczą i będzie można skorzystać z obiadów, wskazany zapis )

Szkoła Podstawowa (bez 01.04.2014r  - sprawdzian egzaminacyjny klas 6 ) wynosi 93,50zł

Gimnazjum (bez 23- 25.04.2014r. - sprawdzian egzaminacyjny klas 3 gimnazjum ) wynosi 82,50zł

Wpłaty należy dokonywać na konto:

( proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę)

Warunkiem otrzymania posiłku jest opłata w terminie i/lub dostarczenie potwierdzenia przelewu.

Bardzo  proszę  o  terminowe  wpłaty