• 1 Rekrutacja 2018/2019
    *** Ważne terminy związane z naborami *** >>> 6 czerwca 2018 r.(środa) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej - zebranie informacyjne dotyczące przyszłych klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. ZAPRASZAMY !

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2018/2019

Oddziały przedszkolne

Klasy pierwsze:

•  - ogólne /w tym z innowacją z j. angielskiego/
  •  - sportowe o profilu: pływanie

Klasy czwarte sportowe:

•  - pływanie, koszykówka, taniec

Klasa siódma dwujęzyczna z rozszerzonym programem matematyki
we współpracy z VIII LO im. Władysława IV

W dniach 30.07 -  31.08.2018 r. w naszej Szkole
prowadzone będą zajęcia w ramach programu „Lato w Mieście”

Mamy Certyfikat Varsavianistycznej szkoły Huraa!!!

19 czerwca 2018 r. otrzymaliśmy kolejny, tym razem dwuletni Certyfikat Varsavianistycznej szkoły przyznany przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Od września 2018 r. nadal będziemy realizować zadania edukacyjne w celu  uzyskania certyfikatu bezterminowo.